Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
 1/19 >>

Predvádzací Konvektomat RATIONAL SCC 61 el.

Predvádzací Konvektomat RATIONAL SCC 61 el.

Predvádzací Konvektomat RATIONAL SCC 61 el.

Popis

Výrobca: RATIONAL

Cena na vyžiadanie

Kód produktu: RATIONAL SCC 61 použitý


Použité gastro zariadenia - len vlastný odber

 

Konvektomat elektrický RATIONAL SCC 61 použitý

Konvektomat je využívaný na predvádzacie akcie. Konvektomat je pod dohľadom školeného servisného techika. Záruka 12 mesiacov od zakúpenia. 

Nový konvektomat Rational SelfCookingCenter je úplnou špičkou z hladiska kvality pripravovaných pokrmov a výkonu. Patentovaná technológia HIDensityControl neustále zaisťuje maximálnu mieru rovnomernosti. Konvektomat Rational disponuje výkonným generátorom pary, systémom dynamického vírenia vzduchu a distribúcie tepla, ako aj účinným odvlhčovaním. Konvektomat SelfCookingCenter má v zásobe potrebnú výkonovú rezervu, vďaka ktorej zvláda presnú súhru výkonu, času, tepla, vlhkosti a prúdenia vzduchu. Dokáže nahradiť až 50 % zariadení v kuchyni - konvektomat Rational dokáže grilovať, smažiť, piecť, dusiť, variť v pare, pošírovať a monoho ďalšieho. Vysoký varný výkon umožňuje naplniť konvektomat Rational SelfCookingCenter až o 30 % väčším množstvom potravín.

FotogalériaVšetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
 1/19 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM