Konvektomat Rational SCC 61


Konvektomat Rational 6 x GN 1/1
Konvektomat 6 x GN 1/1 na 30 až 80 jedál
 

Konvektomat Rational SCC 101


Konvektomat Rational 10 x GN 1/1
Konvektomat 10 x GN 1/1 na 80 až 150
 

Konvektomat Rational SCC 201


Konvektomat Rational 20 x GN 1/1
Konvektomat 20 x GN 1/1 na 150 až 300 jedál
 

Konvektomat Rational SCC 202


Konvektomat Rational 20 x GN 2/1
Konvektomat 20 x GN 2/1 na 300 až 500 jedál
 
KONVEKTOMATY RATIONAL
CHÉMIA RATIONAL
PRÍSLUŠENSTVO RATIONAL
KATALÓGY RATIONAL
ŽIVÉ VARENIE RATIONAL
SERVIS RATIONAL

Gastrotechnika - konvektomaty Rational.

Spoľahlivý pomocník do profesionálnych kuchýň.


 

Výber a nákup tak zložitého a cenovo náročného gastro zariadenia ako je konvektomat nie je jednoduchý na základe informácií z internetu. Je veľmi dôležité určiť správnu veľkosť na konvektomat a vybrať vyhovujúci typ ovládania. Podľa typu prevádzky a podľa zámeru využitia navoliť  správne príslušenstvo ku konvektomatu. Z technického hľadiska je nutné pre konvektomat naprojektovať správne pripojovacie siete. Sme ochotní venovať Vám svoj čas a skúsenosti. Cenové ponuky na konvektomaty telefonicky alebo e-mailom nepodávame. Ak Vás zaujíma najnižšia cena, pokojne si ju nájdite na internete a potom príďte k nám. Okrej najlepšej ceny na konvektomaty Rational Vám konvektomat pred kúpou prakticky predvedieme, podľa Vášho zámeru pomôžeme vybrať správne príslušenstvo a naprojektujeme podľa noriem vyhovujúce pripájacie siete. Po predaji vykonáva pravideľné prehliadky náš každoročne odborne školený servis na konvektoaty Rational, ponúkame náhradné diely na konvektomaty Rational skladom a podporou školiaceho kuchára.










© Všetky práva vyhradené - www.aaagastro.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

© 2012 - 2014 AAA Gastro s.r.o., všetky práva vyhradené. Akékoľvek šírenie, kopírovanie a distribúcia obsahu tejto stránky bez písomného súhlasu jej vlastníka je zakázané.
Partneri | Tvorba eshopov



 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM